Vertikalios žaliuzės 250 mm

Šios rūšies žaliuzės Lietuvoje išpopuliarėjo prieš gerą dešimtmetį. Tačiau dėl itin santūrių, be to, dažnai ir nuobodžių spalvų bei formų, paplito tik biuruose ir viešosiose įstaigose. Mes, ne vienerius metus savo užsakovams pristatome visame pasaulyje garsios olandų įmonės ,,Coulisse” produkciją, dabar siūlome novatoriškumu išsiskiriančias ,,Coulisse” vertikalias žaliuzes. Jos susideda iš neįprastai plačių – 250 mm – audinių juostelių bei jas valdančio mechanizmo (įprastinėse vertikaliose žaliuzėse kabančios audinio juostos yra 89 arba 127 mm pločio). Todėl pastarasis olandų gaminys daugeliui gali priminti širmas.

Lengvai valdomos vertikalios žaliuzės išsiskiria ir raštų gausa. Dar visai neseniai namų tekstilėje vyravę stambūs gėlių motyvai nėra tokie populiarūs. Šioje kolekcijoje žiedai sumažėjo, jie tapo artimi grafiniam piešiniui. Gėlės neatsiranda atsitiktinai, jos tarsi išauga. Santūrus ir lakoniškas vertikalių žaliuzių vaizdas suteiks ramybės ir gaivos jausmą kiekvienam interjerui.

Vertikalios žaliuzės
Vertikalios žaliuzės – tai vertikaliai kabančios audinio juostos 127 mm arba 89 mm. Apie gaminio funkcionalumą byloja tai, kad labai patogu reguliuoti šviesos srautą į patalpą – juostas galima pradaryti arba visai uždaryti grandinėlės pagalba. Virvutės pagalba juostos gali suvažiuoti į vieną ar skirtingas puses. Taip langas lieka visai tuščias.
Vertikalias žaliuzes galima montuoti tiek į nišą tiek ant nišos. Įvairių atspalvių ir raštų audiniai leidžia kombinuoti kelias spalvas vienoje žaliuzėje. Vartotojo patogumui, galima pasirinkti vertikalios žaliuzės valdymo tipą. Jų yra penki. Galima kombinuoti ir juostų ilgį vienoje žaliuzėje. Taip išgaunama daugiau žaismingumo. Taip pat vertikalias žaliuzes galima montuoti palėpėje, kur langų viršutinė dalis nėra horizontali (trapecijos formos).