Langų remontas

langu remontas

Langų remontas kaip jo išvengti? Nors plastikiniai langai jau turbūt sumontuoti kone kiekvieno gyventojo namuose. O apie jų priežiūrą ir naudojimą vis dar sklando įvairių mitų ir klausimų. Langų remontas dažniausiai būna reikalingas tokiais atvejais, kai langai nėra tinkamai prižiūrimi. Būtent apie tai vis dažniau kalba specialistai, kurie sako, jog vis dažniau tenka keliauti į gyventojų namus vien tam, kad susukti išsukinėtas rankenėles, o kitą kartą tiesiog per naujo parodyti, kaip tinkamai darinėti langus. Tiems, kurie mano, jog plastikiniai langai tiesiog linkę gesti, pranešame, jog langai ges rečiau, jei skirsime jiems pakankamai dėmesio.

Būkite atidūs!

Būkite atidūs. Ar ir Jums yra buvę atvejų, kai namuose langas ar plastikinės balkonolangų remontas durys tiesiog nenori užsidaryti? Dažniausiai tai pasitaiko tais atvejais, kai mechanizmas ne iki galo supranta, ko mes tikimės iš lango. Gal per dažnai rankenėlės nepastatote į tikslią padėtį, todėl mechanizmas ir neleidžia langui užsidaryti. Jokiu būdu nebandykite su jėga įgrūsti lango, kad jis užsidarytų, geriau šiek tiek sustokite, nustatykite tinkamą rankenėlės padėtį ir langas užsidarys ramiai.

Neskubėkite. Dažniausiai langų remontas reikalingas tems žmonėms, kurie išsikviečia meistrą ir sako, jog langai yra nekokybiški, nes atsidarius pakimba ant vieno lango kampo. Kaip taip gali būti? Labai paprastai, tai vis per tą skubėjimą. Daugelis žmonių, keisdami plastikinio lango padėtį per daug skuba, todėl neleidžia mechanizmui užsifiksuoti ir jau darant langą jis pakimba ant vieno kampo. Kad taip nebūtų, luktelėkite bent kelias sekundes pakeitę lango padėtį, o tik tada bandykite jį atidaryti.

Mechanizmų priežiūra

Pamaloninkite. Kad mechanizmai veiktų tinkamai, reikia juos nuolat prižiūrėti. Langai ir durys turi varsčius ir tokius mechanizmus, kurie reikalauja nuolatinės priežiūros. Specialistai atskleidžia paslaptį, jog langų remontas Jums nebus reikalingas ilgai, jei pasirūpinsite lango mechanizmų sutepimu. Tam pakanka alyvos ir kelių minučių laiko. Specialistai primygtinai prašo pamiršti legendas apie tai, kaip sutepimui patogu naudoti paprastą aliejų.  Iš tiesų nuo jo detalės gali aprūdyti, o tai reiškia, kad jos veiks dar trumpiau.