Plastikinių durų remontas

Durų remonto ir restauravimo meistrai teigia, jog dažnai į namus jie iškviečiami dėlduru remontas pačių įvairiausių priežasčių. Teisybės delei reikėtų žinoti, kad durys – ilgaamžis namų baldas, tačiau dažnai jam prireikia pagalbos, remonto, kartais net restauracijos dėl pačių įvairiausių priežasčių. Kartais žmonės mano, jog gali susitvarkyti patys, vienur ar kitur pašlifavę, padažę, tačiau taip galite tik dar labiau apgadinti duris. Kada kreiptis į specialistą ir prašyti pagalbos? Pačiais įvairiausiais atvejais, pastebėjus, kad durys nebe tokios funkcionalios.

Sandarumas

Pasirūpinkite sandarumu. Vis dažniau dėl durų remonto kreipiasi žmonės, kurių sodybose ar vasarnamiuose vis dar yra senovinės durys, kurios ilgainiui tapo nesandarios. Taip yra todėl, kad ilgą laiką durys buvo paliktos be priežiūros. Per tam tikrus laikotarpius senovines duris reikia remontuoti, vėl atnaujinti, kad jos neprarastų savo funkcionalumo.
plastikines-lauko-durys-11Neišvengsite pakitimų. Jei Jūsų namuose sumontuotos itin sunkios durys, ankščiau ar vėliau Jums pravers durų remontas. Dažniausiai nuo didelio svorio durys kiek pasvyra, kartais net gali pakreipti durų staktą, iš savo vietos išjudinti vyrius. Todėl jei namuose puikuojasi modernios ar unikalios sunkios durys, joms reikalinga nuolatinė priežiūra. Geriausiai, jei reguliariai jas apžiūrės durų restauratorius ir sutvirtins, jei to reikia.

Aplinkos poveikiai. Kone dažniausiai durų remontas reikalingas toms durims, kurios buvo paveiktos aplinkos poveikio. Didžiausi durų priešai – drėgmė ir vanduo. Nuo per didelio vandens ir drėgmės kiekio durys gali pakeisti savo išvaizdą, netgi forma. Todėl jas privalu saugoti nuo šių aplinkos veiksnių. Kartais žmonėms to padaryti nepavyksta, nes patalpoje per daug kaupiasi drėgmė, todėl tokiu atveju geriausias ginklas – nuolatinis patalpų vėdinimas arba drėgmės surinkimo aparatas.

Galvos skausmas dėl spynos. Durų meistrai atskleidžia dar vieną priežastį, kada reikėtų kreiptis į profesionalus, o ne pasitelkti savo sugebėjimais ar intuicija namuose – tai atvejai, kuomet sulūžta ar užstringa durų spinta. Jei spyna užsikerta, nesirakina, joje kažkas sulūžo ar ji prarado savo funkcionalumą, geriausiai nekišti rankų r patikėti šį darbą meistrui. Jei Jums iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad spyną laikas keisti, meistras dar gali viską sutvarkyti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *