Meisto atvykimas, matavimas, konsultacijos yra nemokami! Mokėkite tik už gaminius, ir montavimo darbus. Pasinaudokite profesionalo patarimais ir rekomendacijomis jūsų namuose ar biure.

Roletai Max

Laisvai kabantys roletai dažnai naudojami dėl savo paprastumo ir pagrindinių reikalavimų vykdymo. Nauja laisvai kabančių roletų rūšis – roletai Max.  Tai tokiie pat laisvai kabantys roletai, tačiau jų audinys susisuka į aliumininę kasetę, kuri suteikia roletui visiškai naują ir solidų vaizdą. Šio tipo roletai gali būti taikomi ir didelėms angoms, kas ypač aktualu naujuiems namams turintiems didelius langus. Paprastiems roletams, priklausomai nuo pločio, paprastai taikomi skirtingo diametro susukimo vamzdžiai, o tai, esant siauram ir plačiam langui šalia gadina estetinį vaizdą ir reikia naudoti vienodus susukimo vamzdžius bei mechanizmus. Roletams Max tai neaktualu, kadangi pats rulonas yra uždengtas kasetės ir jis nėra matomas, o skirtingų matmenų roletams gali būti taikomi skirtingi vamzdžiai. Šio tipo roletai ypatingai atrodo ir padidėja jų funkcionalumas gaminant su dvigubu audiniu – roletus diena-naktis. Roletams Max dažnai taikoma automatika. Į vamzdžio vidų įmontuojamas variklis ir tuomet nebelieka rankiniam valdymui skirtos grandinėlės, roletai valdomi jungiklio ar distancinio valdymo pultelio pagalba.

Roletai Duo

Roletai su kasete ir kreipiančiosiomis montuojami prie stiklo jau tapo neatskiriama lango dalimi daugelyje Lietuvos gyventojų namuose. Pristatome šio tipo roletų naujovę – dvigubus roletus. Šie roletai tvirtinami taip pat prie stiklo ant lango rėmo, tik susukami du audiniai. Tai unikalus minimalistinis sprendimas su galimybe panaudoti du roletus ant vieno lango skirtingo pralaidumo, spalvų ar rašto audiniais. Kiekvienas roletas funkcionuoja atskirai ir galima nuleisti kartu abu, pasiekiant mksimalią apsaugą nuo patalpos prikaitinimo. Parenkant audinius roletams galima atsižvelgtii į patalpos funkcionalumą ir interjerą ir pasiekti puikių rezultatų.

Originalaus rašto roletai

Prisiderinkite roletus ar širmas prie savo namų interjero. Išsirinkite iš mūsų sūilomų pavyzdžių ar susikurkite patys originalaus rašto roletų audinį, tinkantį tik jūsų kambario interjerui. Ir mes, atspausdinę jūsų pageidaujamo rašto audinį, pagaminsime ir sumontuosime idealiai papuošiančius jūsų kambarį roletus ar širmas.

Šiuolaikinių technologijų dėka, ant roletinio audinio galima atspausdintii bet kokį pageidaujamą raštą ar vaizdą. Ir ši paslauga nėra itin brangi. Raštus galima derinti pagal kambario spalvas, tapetų raštus ar interjero apdailos detales. Parenkant roletų audinio raštą galima koreguoti to rašto dydį, išdęstyma, atspalvius, norint gauti idealų bendrą kambario vaizdą. Iš spausdinto audinio gaminami laisvai kabantys roletai, roletai su kasete, montuojami prie pat stiklo, širmos ar romanetės. Šio tipo raštai ar vaizdai spausdinami ant dviejų tipų audinių: audinio praleidžiančio šviesą ir pilnai užtemdančio audinio, kurio išorinė pusė dengta plastiko sluoksniu.

Roletai ISO plastikiniams langams

Roletai ISO – tai speciali roletų sistema pritaikyta plastikiniams ar mediniams langams su stiklo paketu. Jos privalumas tas, kad roletai montuojami prie pat stiklo paketo. Susisukusio audinio rulonas paslėptas po kasete. Šonuose esančios kreipiančiosios audinį prilaiko prie pat stiklo, neleidžia audiniui išsigaubti, kada langas varstomas ar praveriamas vėdinimui.

Kasetė ir kreipiančiosios (su papildomais priedais) gali būti baltos, rudos ar medžio imitiacijų spalvų, pritaikytos prie jūsų lango rėmo. Tai labai patogi sistema. Sumontavus šiuos roletus, palangė lieka tuščia, taigi ant jos puikiai derės gėlytė ar kita kambario dekoravimo detalė. Be to, toks roletų montavimo variantas optiškai padidina patalpą. Kambarys atrodo erdvesnis, praktiškesnis

    Audinys valdomas grandinėlės pagalba. Valdymo mechanizmas yra su stabdymo sistema, todėl nuleidžiant ar pakeliant, audinį galima sustabdyti bet kurioje vietoje ir nereikia papildomai fiksuoti grandinėlės. Visuomet galima tokio tipo roletus derinti kartu su užuolaidomis.

Dvigubo audinio roletai ISO

Dvigubo audinio roletai dar vadinami “Diena Naktis”. Šio tipo roletai taip pat montuojami prie stiklo ir audinys susisuka į ruloną kasetėje.  Tačiau šiems roletams naudojamas dvigubas juostuotas audinys, kuris keliant roletą į viršų persidengia. Tokiu būdu būdu, nepakėlus pilnai į viršų galima užtemdinti ar atšviesinti patalpą. Galima ir pilnai pakelti ar nuleisti roletą. Tai roletai su papildoma užtemdymo funkcija.

Roletai 25

Laisvai kabantys roletai – tai seniausia roletų sistema, tačiau paskutiniu metu vis labiau populiarėjanti. Šio tipo roletai gaminami su 25 mm ir 38 mm diametro mechanizmais. Be to, roletų mechanizmai yra nuolat atnaujinami – pakoreguojamas jų dizainas, funkcionalumas. Standartinė mechanizmo spalva – balta. Taip pat mechanizmai ir valdymo grandinėlė gali būti sidabrinės spalvos, skaidrūs, sendinto metalo, rudi. Tai labai patogu, norint, kad jūsų roletas atrodytų originaliai. Išskirtinės mechanizmų spalvos gali būti derinamos tiek prie interjero tiek prie paties audinio. Šiais roletais galima sukurti gana žaismingą atmosferą mat jų apačioje galima pridėti apatinę apdailą (jos yra net 8 variantai). Roletų pagalba galima uždengti didelius plotus. Tai yra ypač aktualu, kadangi paskutiniu metu, tiek ofiso tiek namų interjere stengiamasi naudoti daugiau šviesos ir langai gaminami vis didesni.

Roletai 38

Roletai 38 – tai tie patys laisvai kabantys roletai. Tik šio tipo roletų audinys vyniojamas ant stambesnio 38 mm skersmens vamzdžio ir naudojami stambesni valdymo mechanizmai. Tai ledžia roletus gaminti didesnių dydžių.

Šie roletai darosi vis populiaresni, kadangi naujuose namuose ir biuruose daromi vis didesni langai ir vitrinos.Tokie roletai tarnauja ilgiau, kadangi mechanizmas ir visos detalės yra stambesnės, taip pat jie žymiai atrodo solidžiau už paprastus 25 mm vamzdžio roletus.

Roletai stoglangiams

Šios sistemos roletai skirti stoglangiams. Jie puikiai funkcionuoja, nors yra pasvirę. Viršuje susisukantis audinys paslėptas po kasete. Šonuose esančios kreipiančiosios bei spyruoklinis mechanizmas prilaiko audinį prie pat stiklo ir neleidžia jam išsigaubti. Audinį galima sustabdyti bet kurioje vietoje ir jis visuomet bus įtemptas. Nėra grandinėlės, kuri atrodytų neestetiškai, be to būtų nepatogu valdyti, nes langas yra aukštai. Roletai gali būti valdomi ir specialia rankenėle, audinį pastumiant aukštyn arba žemyn. Kai nereikia, rankenėlę galima padėti jums patogioje vietoje. Rankenėlė gali būti kelių ilgių, priklausomai nuo patalpos aukščio.