Tarpinės plastikiniams langams

 

Kooperuokitės su kaimynais ir mes be jokio papildomo mokesčio atvyksime į Jūsų miestą pakeisti tarpines.

Tarpinė langamsBūtina sąlyga kokybiškam plastikinių langų tarnavimui – pasirūpinti tinkama visų konstrukcinių dalių priežiūra bei laiku reaguoti į pastarųjų remonto ar keitimo poreikį. Langų tarpinės – guminės juostelės, priklausomai nuo gamintojo sprendimo ir lango modelio, gamybos metu į profilį įlydomos ar prie jo prispaudžiamos (langų tarpinių keitimas dažniausiai galimas abiem atvejais). Pagrindinė pastarųjų funkcija – sandarumo užtikrinimas. Kokia reikšminga ši guminė detalė komforto užtikrinimui patalpoje, pajuntame tik tada, kai tarpinė nusidėvi: nors langas atrodo uždarytas, nuolat juntamas nedidelis vėjo gūsis.

Mes montuojame tik kokybišką Vokietijoje pagaminta tarpinę, kurios tarnavimo laikas ne mažesnis kaip 10 metų!

Neskubėkite keisti langų! Pasikeiskite tik  tarpines langams.

Tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kaskart, langą atidarant ir uždarant, tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia. Tarpinių keitimas, skaičiuojant laiką nuo lango sumontavimo, aktualus gali būti po 3-7 metų, kai kuriais atvejais – anksčiau ar vėliau. Tai lemia tiek pačios tarpinės kokybė (minkštesnė tarpinė atsparesnė deformacijai bei temperatūrų poveikiui), tiek ir tai, ar pakankamai dėmesio skiriama pastarųjų priežiūrai. Langų tarpines reikėtų papildomai sutepti bent du kartus per metus (rudenį ir pavasarį) bei pasirūpinti nuolatine jų švara, naudojant specialias valymo priemones. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio – “prikepa” prie profilio, dėl šalčio – suskilinėja), sukietėja ir lango izoliacija pastebimai sumažėja.

Tarpinių keitimas

Langų tarpinių keitimas – viena dažniausių paslaugų, dėl kurių sąmoningi klientai kreipiasi į meistrus. Jie nesusitaiko su akivaizdžiai sumenkusiu sandarumu, tačiau patys nebando atlikti remonto darbų. Patyrę meistrai su šia užduotimi susitvarko vos per 20-40 minučių. Tiek laiko reikia, jog būtų sugrąžintos prieš tai buvusios langų izoliacinės savybės.

VOKIŠKŲ TARPINIŲ PRIVALUMAI

 • Nepraranda elastingumo esant žemai temperatūrai iki -60С
 • Pasižymi aukšta atstatomąja savybe
 • 10 metų gamintojo garantija
 • Gaminamos tik Vokietijoje
 • Nereikalauja tepimo silikonu ir priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu
 • Labai atsparūs kritulių ir vėjo poveikiui: pratekėjimo nebuvimas esant 600 Pa vėjo slėgiui
 • Gali būti montuojamos daugelyje plastikinų ir medinių langų
 • Lygus paviršius — atsparus ultravioletinių spindulių ir bet kurių valymo priemonių poveikiui bei pasižymi purvui atspariu efektu
 • Švelnaus ir sandaraus lango uždarymo efektas, palyginamas su premium klasės automobilių durų uždarymu
 • Leidžia pašalinti daugybę nekokybiškos furnitūros reguliavimo ir varčios įlinkimo trūkumų defektų, šalinant perpūtimą bei įšąlamą
 • Turi maksimalų rėmo ir varčios uždarymo kontaktą, kuris užtikrina sandarų uždarymą