Horizontalios žaliuzės ISO

Kaip ir TIPO, šios žaliuzės montuojamos prie stiklo paketo. Šonuose esantis valas prilaiko juosteles ir žaliuzė nekabo, kada langą praveriame vėdinimui bei neplevesuoja varstant langą. Šviesos srautas reguliuojamas grandinėle. Tos pačios grandinėlės pagalba galima užtemdinti ar atšviesinti, taip pat pakelti ar nuleisti žaliuzę. Toks montavimo variantas labai patogus, nes žaliuzė priglunda prie stiklo paketo, palangė lieka tuščia.

Horizontalios žaliuzės TIPO

Tai žaliuzės montuokamos prie stiklo paketo. Juostelių šonuose einantis valas neleidžia žaliuzei kaboti langą pravėrus vėdinimui. Taip pat neplevesuoja, kada langas darinėjamas. Juostelės (reguliuojant šviesos kiekį) valdomos rankenėle ir virvute. Labai patogus montavimo variantas. Žaliuzė priglunda prie stiklo paketo neužimdama palangės. Viršutinio lovelio apdaila gali būti dviejų rūšių.

Horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės – tai horizontaliai suvertos aliumininės juostelės 25 mm arba 16 mm pločio. Šviesos srautą galima reguoliuoti vartant juosteles arba pakeliant jas į viršų. Juostos gali būti įvairių spalvų, galima kelias spalvas kombinuoti vienoje žaliuzėje.

Dar vienas svarbus horizontalių žaliuzių privalumas – nepretenzinga priežiūra. Dėl savo teigiamų savybių ir mažos kainos horizontalios žaliuzės tapo vienos populiariausių Lietuvoje. Horizontalias žaliuzes galima montuoti tarp stiklų (vidinės žaliuzės), patalpos pusėje (išorinės žaliuzės), prie stiklo paketo (horizontalios TIPO arba ISO žaliuzės).

Horizontalios vidinės žaliuzės
 Horizontalios vidinės žaliuzės motuojamos tarp stiklų. Taip žaliuzė ilgiau išlieka švari, nepažeidžiama ir sėkmingai atlieka visas savo funkcijas. Horizontalios vidinės žaliuzės valdomos rankenėle, kuri leidžia juosteles vartyti, ir virvute, kurios pagalba žaliuzę galima pakelti arba nuleisti. Matuojant tokias žaliuzes, plotį reikia matuoti nuo stiklajuostės iki stiklajuostės ir minus 0,5 cm (5 mm), aukštį tik nuo stiklajuostės iki stiklajuostės. Ši žaliuzių rūšis pritaikyta seno tipo susukamiems mediniams langams.
Horizontalios išorinės žaliuzės

Šios žaliuzės montuojamos patalpos pusėje prie lango rėmo arba prie sienos. Kaip ir vidinių žaliuzių, šviesos srautą galima reguliuoti rankenėle ir virvute. Žaliuzės gali būti montuojamos į lango nišą, virš nišos ar tvirtinant anr lango rėmo. Matuojant žaliuzę, reikia nepamiršti, kad pakėlus žaliuzę į viršų jinai užims šiek tiek vietos. Todėl žaliuzę reikia tvirtinti aukščiau, kad netrukdytų atidaryti lango. Šių žaliuzių pagalba galima uždengti didelius langų plotus. Tai ilgaamžis, mažai reikalaujantis priežiūros produktas.

Prieš montuojant reoltus ar žaliuzes rekomenduojame atlikti langų reguliavimą